Spotify od dziś taniej dla studentów

Studenci jak wiadomo zawsze szukają oszczędności. Specjalnie dla nich Spotify przygotowało obniżkę w wysokości połowy abonamentu! Promocja obowiązuje przez cały rok, zatem warto z niej skorzystać - oczywiście jeśli posiadacie status studenta.

By skorzystać z promocji należy wejść na stronę Spotify i przejść proces weryfikacji z wykorzystaniem SheerID. Zanim się do tego zabierzecie warto przygotować najpierw skan dowolnego dokumentu potwierdzającego status studenta. Może to być legitymacja, skan indeksu czy plan zajęć. Niestety nie wszystkie uczelnie są autoryzowane przez Spotify. Jeśli okaże się, że Waszej szkoły nie ma na liście musicie po prostu uzbroić się w cierpliwość. Firma ma stopniowo aktualizować swoją listę.

Spotify dla studenta umożliwia Wam korzystanie z tych samych przywilejów co konto premium, tylko w niższej cenie. Zamiast 19,99 zł zapłacicie jedynie 9,99 zł za każdy miesiąc.

0
Źródło: Volvo
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.