Spotify pracuje nad własnym sprzętem audio

Spotify jest kompatybilne z wieloma urządzeniami do odtwarzania muzyki - smartfonami, komputerami, telewizorami, konsolami, bezprzewodowymi głośnikami itp. Jedna z najpopularniejszych platform strumieniujących materiały audio ma jednak własne plany w zakresie hardware'u.

Spotify szuka osób, które pomogą w rozwoju nowego sprzętu. Z opisu stanowiska wynika, że ma to być hardware, dzięki któremu muzykę będzie można doświadczać w unikalny sposób. Urządzenie ma mieć podobny wpływ na rynek jak okulary Spectales dla Snapchata czy Amazon Echo dla Amazona oraz łączyć się z innymi gadżetami.

Konkretny oczywiście nie są znane, ale nie trzeba za dużo popuszczać wodzy fantazji, by wpaść na kilka intrygujących pomysłów – smartwach odtwarzający muzykę dla biegaczy, okulary z głośnikiem wykorzystującym przewodnictwo kostne, system audio dla domu…

Do oficjalnych zapowiedzi pozostało z pewnością jeszcze wiele czasu skoro kompletowana jest dopiero ekipa odpowiedzialna za rozwój hardware’u lub całej gamy urządzeń audio.

0
Źródło: Liliputing.com
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.