Strażnicy Galaktyki na premierowym zwiastunie

Przed premierą nowej części filmowych Strażników Galaktyki warto zagrać w pierwszą grę z tego uniwersum. Marvel's Guardians of the Galaxy: The Telltale Series jest już dostępna na komputerach PC i konsolach PS4 oraz Xbox One.

Gra Telltale Games nie będzie na szczęście powtórzeniem filmu ani nawiązaniem do jego sequelu. To przygoda, która rozgrywa się gdzieś pomiędzy tymi wydarzeniami. Strażnicy natrafiają na ślad wielce pożądanego artefaktu, na którego zęby ostrzy sobie również Thanos – jeden z najbardziej znanych antagonistów Marvela. Kontrolę w grze przejmujemy nad samym Star Lordem, ale nie brakuje tu oczywiście całej reszty drużyny.

Podobnie jak reszta tytułów od Telltale Games, tak i Strażnicy Galaktyki podzieleni zostaną na epizody. Pierwszy odcinek kupicie już w sieci za około 27 zł. Za cały sezon zapłacicie z kolei 99 zł.

0
Źródło: Volvo
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.