Tak wygląda HTC U

Po Sieci krąży coraz więcej plotek o HTC U (nazwa tymczasowa: "Ocean"). Pewnych informacji o tym telefonie nadal brak, jednak w końcu wiemy jak będzie się prezentował od strony wizualnej.

Do Sieci wyciekło wyraźne zdjęcie HTC U (lub, jak kto woli, HTC „Ocean”). Telefon bardzo przypomina swojego większego, starszego brata, a więc HTC U Ultra. Głównie za sprawą obudowy pokrytej w całości szkłem.

HTC U wprowadzi na rynek pewną innowację, jaką są dotykowe krawędzie telefonu, które HTC nazywa Edge Sensors. Dzięki nim będziemy mogli przewiać treści na ekranie czy aktywować aplikacje bez konieczności manipulowania palcem na samym ekranie – wystarczą gesty na krawędzi obudowy.

Telefon ma też mieć macierz mikrofonów wysokiej jakości oraz oferować pełną obsługę HDR w aparacie, w tym podgląd HDR przed wykonaniem zdjęcia. Za wydajność telefonu ma odpowiadać procesor Snapdragon 835.

0
Źródło: Evan Blass
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.