W Dishonored 2 zagramy za darmo

Wersje demonstracyjne, zwane również wersjami trial były kiedyś chlebem powszednim, jeśli chodzi o promowanie nowych gier i oprogramowania. W dzisiejszych czasach, z jakiegoś tajemniczego powodu, wydawcy gier niechętnie sięgają po tę formę promocji. Na szczęście nie wszyscy.

Bethesda ogłosiła właśnie, że już 6 kwietnia udostępni darmową wersję demonstracyjną swojej gry Dishonored 2. Demo dostępne będzie na platformy PC, Xbox One i PS4 i oferować będzie pierwsze trzy misje, które będziemy mogli przetestować z perspektywy obu bohaterów gry: Emily Kaldwin i Corvo Attano.

Jeśli gra spodoba się wam w wersji demo na tyle, że postanowicie ją kupić, wasze postępy w grze zostaną przeniesione do jej pełnej wersji. I może nie jest to wstrząsająca światem wiadomość, ale osobiście bardzo cieszy mnie wiadomość, że duże studio chce w ten sposób promować swój tytuł.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.