Zapowiedziano Xenos vs Marines

– Często oglądamy w telewizji bohaterów, którzy walczą w kosmosie z obcymi. I wtedy czujemy, że chcielibyśmy doświadczyć czegoś podobnego, czyli ekscytujących bitew w najbardziej niezwykłych i nieprzewidywalnych okolicznościach – mówi Alexander Poliako producent Xenos vs Marines. – Nasza gra polega na umiejętnym planowaniu i skoordynowaniu wysiłków, a do tego potrzebny jest przede wszystkim refleks.

Gaijin Entertainment – twórcy i wydawcy takich tytułów jak War Thunder czy Crossout we współpracy ze studiem Darkflow (Enlisted) przygotowuje nową grę FPS w futurystycznych klimatach. Xenos vs Marines opowiadaja historię zaawansowanej technicznie ludzkości, która stawia roszczenia terytorialne wobec wszechświata. Wyposażeni w ultra-zaawansowaną broń, zbroje i inne narzędzia podboju, gracze będą walczyć nie tylko ze zróżnicowanymi rasami obcych, ale także o przetrwanie na terenach dotkniętych anomaliami z innych galaktyk.

Gra jest w najwcześniejszym stadium rozwoju. Udostępnione zostały pierwsze modele postaci i ekwipunku, a także zrzuty ekranu z jednej z lokalizacji. Wszystko oparto na podstawach technologicznych gry Enlisted, FPSa osadzonego w realiach z czasów II wojny światowej. Pierwszymi testerami Xenos vs Marines będą ci, którzy wspierali Enlisted od samego początku, biorąc udział w akcji fundraisingowej oraz w badaniach i sondażach.

0
Źródło: Volvo
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.