Znamy datę premiery Star Wars Battlefront 2

Star Wars Battlefront miał być "grą totalną", dla wszystkich fanów Gwiezdnych wojen. Rzeczywistość okazała się jednak rozczarowująca, a Electronic Arts szuka odkupienia w drugiej części. Na szczęście ta zapowiada się bardzo dobrze.

Star Wars Battlefront II został zaprezentowany podczas święta Star Wars Celebration w Orlando. Największą nowością względem poprzedniego Battlefronta jest obecność dedykowanego trybu dla pojedynczego gracza. Do tej pory Battlefront stawiał wyłącznie na grę wieloobosową i choć nadal będzie to główny tryb gry, to czekać na nas ma też bardzo „filmowa” przygoda.

W trybie tym wcielamy się w postać Iden Versio, dowódcy elitarnego oddziału żołnierzy Imperium tuż po zniszczeniu drugiej Gwiazdy Śmierci. Star Wars Battlefront 2 pojawi się na rynku 17 listopada. Dostępny będzie na PC z Windows oraz na konsole Xbox One i PlayStation 4.

0
Źródło: Electronic Arts
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.