Rapowa bitwa na YouTube’ie: Hodor vs Groot

Rap Battle, czyli rapowe, freestylowe pojedynki pomiędzy postaciami fikcyjnymi albo historycznymi, to format, który szturmem wziął internet.

Najbardziej znane filmy tego rodzaju pochodzą z kanału Epic Rap Battles of History prowadzonego przez Petera „Nice Peter” Shukoffa i Lloyda „EpicLLOYD” Ahlquista. Na Youtube’ie są jednak dziesiątki klipów, na których twórcy lepiej lub gorzej, z mniejszym lub większym poczuciem humoru próbują pokazać, co by było, gdyby Galadriela walczyła na freestyle z księżniczką Leią z „Gwiezdnych Wojen”, Deadpool mieszał z błotem Bobę Fetta, a Bill Gates krzyżował słowne szpady ze Stevem Jobsem. Większość z nich jest zabawna, przy części nie sposób się nie śmiać, natomiast kilka to prawdziwe perełki humoru. Ale nigdy jeszcze do pojedynku na rymy nie stanęły postacie o tak specyficznym słownictwie. Co mają sobie do powiedzenia Hodor z „Gry o tron” i Groot ze „Strażników galaktyki”? Posłuchajcie:

PS. Włączcie napisy!

A ja czekam jeszcze tylko na swojską wersję Rap Battle: Seba kontra Wuj Stefan, Mistrz Ciętej Riposty.

0
Źródło: YouTube
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.