Honor 8 Pro od poniedziałku w polskich sklepach

Od 8 maja będziecie mogli zakupić w Polsce najnowszy smartfon Huawei - Honor 8 Pro - w całkiem przyzwoitej cenie.

Sercem Honora 8 Pro jest jeden z najmocniejszych procesorów na rynku – Kirin 960 oraz aż 6GB pamięci RAM. Smartfon wyposażony został w 5,7-calowy ekran o rozdzielczości 2K, który zajmuje 79% przedniego panelu. Na pokładzie znajdziemy także akumulator o pojemności 4000 mAh, układ graficzny Mali-G71 wspierający standard Vulcan API oraz podwójny aparat główny o rozdzielczości 12 MP .

Całość wspierana jest przez autorską nakładkę systemową Huawei EMUI 5.1. Użytkownicy lubujący się w smartfonowej fotografii znajdą tu kilka ciekawych trybów aparatu m.in. „malowanie światłem”, „panorama” czy „tryb monochromatyczny”. Nie zabrakło także możliwości zmiany punktu ostrości po wykonaniu zdjęcia. Urządzenie pozwala rejestrować ujęcia 4K w 30 klatkach na sekundę lub Full HD w 60 klatkach na sekundę. Do Honora 8 Pro dodawane są kartonowe okulary VR. Wystarczy włączyć preinstalowaną aplikację Jaunt VR, wybrać film i cieszyć się wideo w 360 stopniach lub skorzystać z dowolnej aplikacji VR z Google Play.

Honor 8 Pro zadebiutuje na polskim rynku w kolorze niebieskim już 8 maja w cenie 2499 zł.

0
Źródło: Volvo
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.