3 gadżety Huawei

Huawei pochwaliło się kilkoma akcesoriami do telefonów, jakie mają wkrótce trafić do sprzedaży. Najciekawszym z nich jest Panoramic Camera, rejestrująca obraz w 360 stopniach za pomocą dwóch obiektywów 13 MP.
Huawei Panoramic Camera

Huawei Panoramic Camera

Kamera ma komunikować się z telefonem dzięki standardowi USB On The Go za pośrednictwem wtyczki USB-C. Zaletą takiego rozwiązania jest wyeliminowanie elementów, które dublowałyby się w obydwu urządzeniach. I tak kamera nie potrzebuje własnej baterii, procesora i pamięci – korzysta z tych w smartfonie. Samo urządzenie staje się dzięki temu mniejsze

.

Premierę zaplanowano na 30 czerwca, cena ma wynieść około 130 dolarów (500 złotych).

Huawei Sports Band

Huawei Sports Band

Wkrótce ma pojawić się na rynku wodoodporna opaska Sports Band, wyposażona w GPS, przeznaczona do nadzorowania treningów pływackich, ale też innych aktywności sportowych. Huawei zapowiada również słuchawkę bluetooth z funkcją monitora pracy serca. Są to kolejne akcesoria, przeznaczone na razie wyłącznie na chiński rynek.

0
Źródło: GSMArena
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.