Niebawem Microsoft ma pokazać Surface Pro

Czy potwierdzą się nieoficjalne informacje o tym urządzeniu? Dowiemy się o 13:00. Wtedy w Szanghaju powinna startować konferencja firmy. Zaledwie godzinę później o swoich premierowych notebookach powie w Berlinie Huawei. Relacje i newsy z obydwu tych wydarzeń w naszym portalu. A w Szanghaju...
Co Microsoft nam pokaże podczas konferencji w Szanghaju? (fot. Microsoft)

Co Microsoft zaprezentuje w Szanghaju? (fot. Microsoft)

CHIP LIVE Z SZANGHAJU – ŚLEDŹCIE Z NAMI NOWOŚCI MICROSOFTU!


To już trzecia konferencja Microsoftu w ciągu zaledwie miesiąca. Dotąd poznaliśmy Windows 10 S oraz laptop Surface. Z ustaleń CHIPa wynika, że teraz możemy dowiedzieć się więcej o nowym Surface Pro. We wpisie na twitterowym profilu wiceprezesa Microsoftu, odpowiedzialnego za sprzęt, Panosa Panaya, zapowiadającym wydarzenie, znajdujemy wiele znaczący hashtag: „#Surface”.

Panos Panai uchylił rąbka tajemnicy na swoim koncie na twitterze (fot. Twitter)

Panos Panay uchyla rąbka tajemnicy (fot. Twitter)

Wszystko wskazuje na to, że doniesienia Evana Blassa, o których pisała u nas Sylwia Zimowska, mogą okazać się prawdą. Bloger opublikował zdjęcia odświeżonej wersji Surface Pro 4. Microsoft zdecydował się, wzorem Apple, zrezygnować z numeracji.

Konferencja giganta z Redmond rozpocznie się o 13:00 naszego czasu (fot. Microsoft)

Konferencja giganta z Redmond rozpoczyna się o 13:00 (fot. Microsoft)

W grudniu 2016 roku koncern nawiązał współpracę z chińskim producentem 3Glasses. A 2 tygodnie temu na konferencji Build 2017 zaprezentował zestawy do mieszanej rzeczywistości. Co wydarzy się dzisiaj?

0
Źródło: Microsoft
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.