W Darksiders 3 będziemy walczyć z 7 grzechami głównymi

Po bankructwie THQ prawa do marki Darksiders przejęła grupa Nordic Games (obecnie THQ Nordic). Na kolejną opowieść z uniwersum Darksiders musieliśmy czekać aż 5 lat. Czy sequel dorówna poprzednikom?

W Darksiders 3 gracze wcielą się w postać Fury – siostry Wojny, której misją jest przywrócenie na Ziemi spokoju po ucieczce siedmiu Grzechów Głównych i ich podwładnych. Głównym zadaniem będzie eksploracja piekielnych, ziemskich i niebiańskich krain w poszukiwaniu antagonistów i ich eksterminacja. W pierwotnej formie Fury włada ognistym biczem, ale dzięki możliwościom przemiany, czarodziejka będzie posługiwała się także innymi broniami i umiejętnościami. Bohaterka jest postrzegana jako najpotężniejsza z Czterech Jeźdźców Apokalipsy.

Do współpracy THQ Nordic zaprosiło studio Gunfire Games złożone z weteranów pracujących przy poprzednich częściach. O spójność i zachowanie tego samego klimatu nie powinniśmy się zatem obawiać.

Darksiders III trafi na komputery PC i konsole PS4 oraz Xbox One w 2018 roku.

0
Źródło: Gamespot
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.