Wiemy kiedy OnePlus 5 pojawi się na rynku!

Portal The Verge otrzymał oficjalne potwierdzenie debiutu kolejnego flagowca chińskiego producenta, który podobnie jak modele poprzednie ma stanowić mocną konkurencję dla topowych, współczesnych smartfonów.

Zgodnie z wcześniejszymi przeciekami kolejny flagowiec producenta będzie nosił nazwę OnePlus 5. W Chinach cyfra cztery kojarzona jest ze śmiercią, dlatego firma przeskoczy nomenklaturę o jedną pozycję. Z drugiej jednak strony będzie to piąty smartfon producenta, więc pod tym względem nazwa będzie nawet adekwatna.

OnePlus 5 zadebiutować ma na rynku jeszcze tego lata. Choć firma nie ujawniła oficjalnie dodatkowych informacji, to według plotek powinniśmy spodziewać się 6GB RAM-u, Snapdragona 835 i 5,5-calowego ekranu Full HD. Na razie nie brzmi to jakoś spektakularnie, ale OnePlus nie byłby sobą, gdyby nie chował czegoś w zanadrzu…
0
Źródło: theverge.com
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.