Zobaczcie ujęcie z nowego Assassin’s Creeda

To fotografia głównego bohatera, który steruje statkiem. Potwierdza się informacja, że nowa odsłona sztandarowego produktu Ubisoftu przeniesie graczy do starożytnego Egiptu. Zdjęcie prawdopodobnie pochodzi z dema gry, jakie zostanie zaprezentowane na targach E3 w czerwcu w Los Angeles.
Zdjęcie krążące po sieci od kilku dni (fot. Reddit.com)

Zdjęcie krążące po sieci od kilku dni (fot. Reddit.com)

Wszystko wskazuje na to, że jest to kontrolowany przeciek będący zaplanowaną przez sam Ubisoft akcją promocyjną. Już wielokrotnie wcześniej do sieci trafiały przedpremierowe materiały z produkcji tego studia. Wyciek zdjęcia zbiegł się zarówno z nadchodzącymi targami, na których ma zostać zaprezentowane demo rozgrywki, jak i z corocznym raportem finansowym wydawców Assassin’s Creed.

Logo Assassin's Creed (fot. Ubisoft)

Logo Assassin’s Creed (fot. Ubisoft)

Z danych, które zaprezentował Ubisoft wynika, że studio zarobiło

1,459 miliarda euro, co stanowi wzrost 4,7% rok do roku. Aż połowa wpływów pochodziła ze sprzedaży cyfrowej. Jednocześnie francuski wydawca chwali się pozycją numer jeden na świecie na początku 2017 roku, a w planach na lata 2018-2019 jest przekroczenie dwóch miliardów dochodów ze sprzedaży gier.

0
Źródło: WorthPlaying
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.