Xiaomi w Polsce jak Samsung i Apple

7 lat temu ta firma jeszcze nie istniała. Dziś jest jedną z największych smartfonowych marek na świecie. Xiaomi podbija rynek urządzeniami o topowych specyfikacjach, ale znacznie tańszych niż sprzęt z USA i Korei. Efektowny punkt sprzedaży ma być kolejnym krokiem ekspansji Xiaomi w Polsce.
Xiaomi to nie tylko smartfony, ale też szereg innych gadżetów (fot. Xiaomi)

Xiaomi to nie tylko smartfony, ale też wiele innych produktów (fot. Xiaomi)

We wrześniu 2016 roku firma ABC Data została pierwszym, autoryzowanym dystrybutorem Xiaomi w Polsce. Aby rozwijać rozpoznawalność chińskiej marki, teraz uruchamia strefę pokazową w warszawskiej Arkadii. Miejsce to, na wzór salonów Apple czy Sony, będzie zarówno nowoczesnym showroomem jak i sklepem.

Galeria Arkadia (fot. Arkadia.com)

Galeria Arkadia (fot. Arkadia.com)
Użytkownicy będą mieli możliwości obejrzenia na miejscu urządzeń, które widzieli w internecie – także tych niedostępnych jeszcze w Polsce. A Xiaomi to nie tylko smartfony, także drony, gogle VR,kamery, telewizory, opaski fitness i innego rodzaju elektronika użytkowa. Nie każdy ze sprzętów będzie do kupienia na miejscu, ale obejrzenie na żywo być może przyda się przed podjęciem zakupowej decyzji potem w internecie.

Punkt pokazowy Xiaomi w warszawskim centrum handlowym zostanie otwarty 2 czerwca. Dokładnie wtedy też premiera smartfona Mi Note 2.

0
Źródło: Komórkomania.pl
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.