Więcej miejsca, mniej bałaganu

Japoński producent iiayama ma w swojej ofercie nie tylko różnego rodzaju wyświetlacze, ale także uchwyty na monitory, dzięki którym na biurku jest zdecydowanie więcej miejsca.
Jeden uchwyt, wiele korzyści (fot. iiyama)

Jeden uchwyt, wiele korzyści (fot. iiyama)

Wygoda korzystania z dwóch monitorów jest niezmierna – wiemy o czym mówimy, bo w redakcji CHIP w zasadzie każdy korzysta z dwóch ekranów, a osobniki ekscentryczne czasami z trzech. Bałagan, jaki powstaje na niewielkim biurku, po postawieniu na nim dwóch monitorów też bywa niestety niezmierny. Dlatego warto przyjrzeć się najnowszemu rozwiązaniu firmy iiyama, czyli uchwytowi na dwa monitory o niezwykle intrygującej nazwie DS1002C-B1. Usuwając duże podstawy monitorów, umieszczamy je w uchwycie, zyskując tym samym dużo wolnego miejsca na blacie. Użytkownicy małych biurek z pewnością docenią ten pomysł.

Wysokość ekranów wiszących na uchwycie można ponadto dowolnie regulować (od 200 do 340 mm), ustawiać w orientacji pionowej lub poziomej i zmieniać kąt nachylenia. Nic nie stoi na przeszkodzie by ustawić jeden z monitorów w pozycji portretowej – idealnej do czytania np. dłuższych dokumentów -, a drugi w pozycji horyzontalnej – przydatnej do oglądania wykresów czy filmów. Uchwyt DS1002C-B1 jest dostępny w sklepach w cenie 449 zł.

0
Źródło: Volvo
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.