OnePlus3

Android O dla smartfonów OnePlus 3 i One Plus 3T

Producent telefonów odpowiadał na pytania użytkowników w serwisie Reddit. Jeden z internautów zapytał o aktualizację systemu. Padła deklaracja.

Chińskie przesiębiorstwo zapowiada, że obydwa starsze telefony dostaną Androida O do końca roku. W przypadku OnePlus 3 oraz OnePlus 3T aktualizacja może być pewnym zaskoczeniem, bo pierwotnie smartfony działały pod Androidem 6.0 Marshmallow. Oznacza to, że w ciągu swojego rynkowego żywota będą funkcjonowały w sumie na trzech różnych wersjach systemu.

Tradycyjnie, nowy Android najpierw trafi do urządzeń z rodziny Google Pixel. Możemy spodziewać się że pierwszym urządzeniem marki OnePlus, pracującym na Android O, będzie zapowiadany model OnePlus 5.
Android O jeszcze nie pojawił się w wersji dla użytkowników, na razie krążą wersje deweloperskie i testowe. Premiera O jest spodziewana pod koniec lata. | CHIP

0
Źródło: GSMArena
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.