comic con

CHIP LIVE: gwiazdy i cosplayerzy na ComicConie

W konwencie uczestniczą tysiące wystawców i miłośników pięknych, kolorowych światów. Na ComicCon przyjechali, kochający seriale, filmy, gry, komiksy i książki, poświęcone fantastyce. Poniżej relacjonujemy konwent.

comiccon

8:48
Rozpoczynamy 3 dzień na ComicConie i najpewniej pierwszy z mnóstwem gości konwentu. W sobotę prawdopodobnie łatwiej będzie Wam dotrzeć do Nadarzyna.

9:13
A to jeszcze nasze małe społecznościowe wydarzenie z wczoraj – „tańczący wojownik”. Dziękujemy za Wasze komentarze na facebookowym profilu CHIP-a.

9:55
W strefie CHIP-a mamy specjalnego gościa. Każdy, kto zrobi sobie zdjęcie ze Spider-Manem po lewej, ma szansę wrócić do domu z figurką, którą widzicie u góry. #SpiderManwPlusie czeka na Was dziś i jutro.

comiccon

12:21
Mamy zestaw VR-owy HTC Vive. Cieszy się dużym powodzeniem – bez względu na wiek.

comiccon

14:02
Spory ruch przy Spider-Manie. Walczycie o kolekcjonerską figurkę z superbohaterem. Wygra najbardziej pomysłowy kadr.

comiccon

14:16
Sprawdzamy też co dzieje się na ComicConie poza strefą CHIP-a. Wielkim wydarzeniem konwentu jest przyjazd do Nadarzyna gwiazd popularnego serialu „Gra o Tron”. Jacek Tomczyk był na spotkaniu z odtwórcami ról Góry, Lady Melisandre i Tywina. Niedługo u nas relacja na ten temat.

17:33
Odwiedzają nas cosplayerzy. Niektórzy zagadkowi…

comiccon

19:25
Jacek Tomczyk był na spotkaniu z aktorami serialu „Gra o Tron”. Widział się m.in. z Thorem Bjornssonem, czyli Górą, Która Jeździ.

19:36
Kończymy naszą dzisiejszą zmianę. Wracamy na Comic Con jutro rano. Do zobaczenia!

comiccon

comiccon

Strefa CHIP-a na ComicConie | CHIP

Źródło: chip