Dziewczyna zastrzeliła swojego chłopaka dla sławy na Youtube
Młoda para marzyła o karierze na YouTube (fot. YouTube)

Znowu dramat z YouTubem w tle

Nastolatka zastrzeliła swojego chłopaka podczas kręcenia vlogowego filmu.

Monalisa Perez napisała na Twitterze, że razem ze swoim chłopakiem Ruizem (ojcem dwójki ich dzieci) zamierzają nakręcić film. Kilka godzin później para przystąpiła do realizacji. Scenariusz był prosty: Monalisa strzela z pistoletu „Desert Eagle” w pierś Ruiza, który zasłania się jedynie twardą encyklopedią. Potem miały być brawa, zgromadzonych sąsiadów. Strzał został oddany z ok. 30 cm i okazał się śmiertelny dla młodego mężczyzny. Nastolatka stanęła przed sądem i została oskarżona o morderstwo drugiego stopnia.
Ciotka Ruiza odradzała im pomysł, ale jak twierdzi, siostrzeniec marzył o karierze w mediach społecznościowych i uważał, że ten „prank” (slangowo: żart) otworzy im drogę do sławy. Para założyła kanał na YouTubie w marcu 2017 roku. Ich wyczyny i zapiski z życia codziennego obserwowały 3 tysiące osób.
Dążenie do internetowej sławy potrafi zaćmić umysł nie tylko nastolatkom. Niedawno opisywaliśmy sprawę ojca piątki dzieci, który ze swoją partnerką upokarzał je na wizji. Para straciła prawa do opieki i przeprosiła za swoje postępowanie. Ich kanał miał 750-tysięczną widownię. | CHIP