Jest aktualizacja dla Samsunga Galaxy S8

Ważąca 630 MB łatka to głównie poprawki związane z bezpieczeństwem. Są też korekty, poprawiające jakość panoramicznych zdjęć.

Ważąca 630 MB łatka to głównie poprawki związane z bezpieczeństwem. Są też korekty, poprawiające jakość panoramicznych zdjęć.

Aktualizacja oprogramowania w Galaxy S8 ucieszy m.in. amatorów fotografii (fot. Samsung)

Uaktualnienie jest dostępne dla wszystkich modeli Galaxy S8, pochodzących z wolnej dystrybucji. To oznacza, że jeśli kupiłeś telefon od któregoś z polskich operatorów komórkowych, najprawdopodobniej będziesz musiał dłużej poczekać na poprawkę oprogramowania. Łatka likwiduje około 90 luk, które w czerwcu Google odnotował w systemie Android. Jest to też rozwiązanie ponad 20 błędów, związanych ściśle z oprogramowaniem Samsunga.

Koreański producent zadbał i o bardziej kosmetyczne zmiany. Usprawniono aplikację Aparatu, dzięki czemu zdjęcia panoramiczne mają być lepsze. Zmodyfikowany został wygląd paska nawigacji – na jego lewej stronie pojawiły się ikony „koryguj”, „ukryj”, dzięki którym elementy nawigacji nie zasłonią już wyświetlacza.
Samsung Galaxy S8 zadebiutował na europejskim rynku 28 kwietnia 2017 roku. Smartfon wyróżnia się bezramkowym ekranem o nietypowych proporcjach, brakiem fizycznego przycisku Home oraz skanerem tęczówki oka. Ten ostatni jednak, jak pokazało dwóch specjalistów z Chaos Computer Club, łatwo da się oszukać.

 

0
Źródło: GSMManiak
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.