Samsung Galaxy Note 8 w sierpniu

Według Agencji Reutera, nowy telefon zostanie pokazany światu w drugiej połowie sierpnia. Koreański portal informacyjny precyzuje, że może to być 26.VIII. Note 8 to następca urządzenia z wielkimi problemami - Galaxy Note 7 zapalał się i w konsekwencji musiał zniknąć z rynku.

Według Agencji Reutera, nowy telefon zostanie pokazany światu w drugiej połowie sierpnia. Koreański portal informacyjny precyzuje, że może to być 26.VIII. Note 8 to następca urządzenia z wielkimi problemami – Galaxy Note 7 zapalał się i w konsekwencji musiał zniknąć z rynku.

Samsung Galaxy Note 8 za dwa miesiące? (fot. CNET)

Podczas prawdopodobnie nowojorskiej prezentacji mamy zobaczyć smartfon z zakrzywionym ekranem i dwoma tylnymi aparatami fotograficznymi. Wyświetlacz urządzenia powinien być nieznacznie większy od 6,2” Galaxy S8 Plus – należy spodziewać się 6,3”. Note 8 ma mieć procesor Snapdragon 835 lub Exynos 8895. Oprócz tego: skaner linii papilarnych oraz tęczówki oka. Reuters’s milczy na temat ceny telefonu, a Samsung na razie nie potwierdza daty premiery.

Debiut Note 8 będzie wyjątkowo uważnie śledzony przez branżę. Mija rok od gigantycznego kryzysu wizerunkowego, jaki wybuchł w związku z modelem Note 7. Część smartfonów zapalała się z powodu usterek w bateriach. Linie lotnicze zakazały wnoszenia ich na pokład, a producent wstrzymał sprzedaż „siódemki”. Samsung, łagodząc skutki afery, prosił użytkowników o zwroty feralnych urządzeń. | CHIP

0
Źródło: CNET
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.