YotaPhone 3 coraz bliżej

Na targach CREXPO 2017 w Harbinie oficjalnie zapowiedziano nadejście trzeciej generacji charakterystycznego smartfonu z podwójnym ekranem. Szczegóły jego specyfikacji i data premiery nie są jednak jeszcze znane.

Podobnie jak poprzednicy, YotaPhone 3 będzie mieć kolorowy ekran AMOLED z jednej strony smartfona i monochromatyczny wyświetlacz typu e-ink na odwrocie. W sprzedaży pojawią się dwa modele urządzenia – z 64GB pamięci wewnętrznej w cenie 350 dol. (około 1316 zł), oraz ze 128 GB pamięci za 450 dol. (około 1700 zł). Z oficjalnej strony produktu wynika, że YotaPhone 3 zadebiutuje latem tego roku. Rosyjski producent poskąpił jednak bardziej szczegółowych informacji. Według wcześniejszych przecieków smartfon ma trafić do przedsprzedaży w Chinach i w swojej ojczyźnie we wrześniu tego roku.

Na stronie YotaPhone możemy zobaczyć …tylko zarysy nowego smartfonu (fot. YotaPhone)

Pierwsze pogłoski o nowej generacji urządzenia rosyjskiego producenta pojawiły się już w 2015 roku. Od tamtej pory fani marki cierpliwie czekają na premierę. W międzyczasie doczekaliśmy się zapowiedzi innych smartfonów z ekranem e-ink (m.in. Oukitel U6), ale ostatecznie żaden z nich nie pojawił się na rynku. Poprzednie dwa modele YotaPhone’a nie odniosły spektakularnego sukcesu – zainteresowała się nimi zbyt wąska grupa odbiorców. Mimo niezwykle przydatnego, drugiego ekranu, pozostałe parametry były przyzwoite, ale nie na tyle dobre, by usprawiedliwić cenę. Czy tym razem YotaPhone trafi w gust masowego odbiorcy? W końcu, do trzech razy sztuka… | CHIP

0
Źródło: Liliputing.com
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.