Samsung Galaxy S8+ z dwoma kartami SIM

Fot. Samsung
Do europejskich sklepów trafił Samsung Galaxy S8+ Duos. W dodatkowe wejście można włożyć np. kartę pamięci. Niestety, jeszcze nie wiadomo kiedy telefon trafi do Polski.

Fakt, że Galaxy S8 + Duos jest modelem na dwie karty jest oczywiście istotny, ale równie ważne jest to, że ten model będzie miał odblokowany bootloader. Umożliwi to bardziej zaawansowanym użytkownikom samodzielną aktualizację systemu oraz wprowadzanie modyfikacji. Drugi slot na kartę umożliwia włożenie pamięci microSD zamiast karty SIM. Galaxy S8+ Duos jest na razie sprzedawanych w dwóch wersjach kolorystycznych: „Midnight Black” oraz „Orchid Grey”.

Kto kupi telefon w Holandii przed 30 lipca, ten otrzyma Samsung Gear VR oraz voucher wartości ok. 200 zł (50 euro) do wykorzystania w sklepie Oculus. (fot. Samsung)

Smartfon można już kupić w Wielkiej Brytanii, Niemczech oraz w Holandii. Nie znamy jeszcze polskiej ceny. Jednak w tych krajach, w których Duos jest już sprzedawany kosztuje tyle samo, co wersja z jedną kartą, to spodziewamy się, że w Polsce obowiązywać będzie taka sama zasada. Nie wiemy natomiast, kiedy pojawi się naszych sklepach. | CHIP

0
Źródło: Samsung
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.