Smartfony Xiaomi tanieją w polskiej sprzedaży

Fot. Xiaomi
Urządzenia popularnego ostatnio chińskiego producenta można będzie teraz kupić z upustami na poziomie 100-500 złotych. Polski dystrybutor tych telefonów, ABC Data, prawdopodobnie zauważył, że wielu użytkowników korzysta z atrakcyjnych ofert serwisów, sprowadzających produkty Xiaomi. Być może dzięki temu lokalne ceny spadają.

Tanieją między innymi telefony Redmi 4X 4/64GB oraz Mi6 6/64GB. Za pierwszy trzeba obecnie zapłacić 1000 zł, za drugi 2500. Tu obniżki wyniosły po 100 zł. 500 zł mniej kosztuje natomiast Mi Note 2 64GB, jego cena spadła do 2500 zł (z 3000 na początku sprzedaży).

Ceny sprowadzanych przecenionych modeli Redmi 4X oraz Redmi 4A są średnio o 200 zł niższe od tych u lokalnych, polskich dystrybutorów. Xiaomi Mi6 6/64GB nawet po obniżce jest i tak droższy o około 600 zł niż w Rosji, do której niebawem trafi.

Mi 6 to sztandarowy model chińskiej firmy (fot. Xiaomi)

Xiaomi zyskało w Polsce takie powodzenie, że firma zdecydowała się otworzyć swój punkt pokazowy w Warszawie. Showroom działa w centrum handlowym Arkadia. Tylko tam początkowo można było kupić glagowca Mi Note 2, potem smartfon trafił też do innych sklepów. O ciekawym fenomenie marki pisała niedawno w CHIP-ie Sylwia Zimowska. Faktem jest, że urządzenia tego producenta przez wielu są już traktowane jak kultowe, budząc równocześnie niechęć krytyków Xiaomi. Jesteście w którejś z tych grup? | CHIP

Źródło: Xiaomi
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.