Szybcy i wściekli

Żegnaj, Gangnam Style

Nagrany przez Wiz Khalifa i Charliego Putha utwór “See you again” przekroczył 2 903 465 319 wyświetleń zdobywając pierwsze miejsce kosztem "Gangnam Style", którą obejrzano "tylko" 2 896 445 044 razy.

Nowy lider liczby wyświetleń to piosenka, która pojawiła się w oficjalnym soundtracku z filmu Fast and Fourious 7. Popularności z pewnością przysporzyła jej śmierć Paula Walkera, jednego z aktorów nierozerwalnie związanych z serią filmową.

Teledysk „See you again” w ciągu nieco ponad dwóch lat od umieszczenia w serwisie Youtube osiągnął imponującą liczbę 2 903 465 319 wyświetleń, przebijając tym samym popularność dotychczasowego rekordzisty, obecnej online od 2013 piosenki „Gangnam Style” w wykonaniu koreańskiego muzyka Psy.

Jeśli chcecie się przekonać, skąd taki wynik, jednocześnie dokładając kolejną cegiełkę do rekordu, posłuchajcie „See you again” sami – smacznego!

Popularność budzi szacunek. Poziomu artystycznego nie oceniamy.

Listę najbardziej popularnych filmów na YouTube od dawna okupują głównie teledyski. W czołówce są m.in. “Despacito” Luisa Fonsi i “Uptown Funk” Marka Ronsona i Bruno Marsa. | CHIP

 

Źródło: YouTube
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.