acer aspire s24

Bezramkowy All-in-One Acera

Jedna z pierwszych nowości pokazanych w Berlinie.

W nowym Acerze zwraca uwagę dopracowana, elegancka konstrukcja. 23,8” bezramkowy ekran Full HD producent umieścił w obudowie o grubości zaledwie 5,97 mm. Wyświetlacz zajmuje 90% przedniej powierzchni urządzenia. Design urozmaicają złote zdobienia.

Co w środku? Acer wyposażył swój All-in-One w ósmą generację procesorów Intel Core z opcjonalną pamięcią Intel Optane, 256 GB dysk SSD i 2 TB dysk HDD. Aspire S24 ma też 2.1-kanałowy zestaw głośników Dolby Audio z technologią TrueHarmony, która dobrze oddaje głębokie basy. Poza modułem Wi-Fi 802.11.ac, znajdziemy tu także funkcję bezprzewodowego ładowania urządzeń, zgodnych ze standardem Qi. Producent zadbał o ergonomię – technologie BluelightShield oraz Flickerless mają ograniczać zmęczenie oczu. Ekran da się pochylić w zakresie od -5 do 30 stopni.

Acer Aspire S24 został oficjalnie pokazany w Berlinie przed rozpoczynającymi się w piątek targami IFA. Urządzenie trafi na rynek w listopadzie, ma kosztować od 999 euro (4250 złotych). Berlińskie targi elektroniki użytkowej będziemy w naszym portalu szeroko relacjonowali. | CHIP