SteelSeries

Myszki SteelSeries z sensorem optycznym

TrueMove3 jest optycznym czujnikiem, zaprojektowanym dla e-sportowców. Pojawia się w Sensei 310 i Rival 310, myszkach, które zadebiutowały właśnie w internetowej dystrybucji.

Producent sprzętu dla graczy, SteelSeries, oraz firma PixArt, znana z tworzenia sensorów optycznych używanych w myszach komputerowych, opracowali wspólnie czujnik. TrueMove 3 korzysta z zaawansowanego systemu redukcji szumów (jitter), który nie spowalnia czasu reakcji sensora, dając tym samym naturalne śledzenie ruchów użytkownika (1:1 od 100 do 3500 CPI). Żadna z dostępnych obecnie myszy dla graczy nie osiąga takiego wyniku.

TrueMove3 znajdzie się jedynie w dwóch modelach myszy SteelSeries: w Sensei 310 posiadającej 8 programowalnych przycisków i pierwsze na rynku uchwyty boczne wykonane z czystego silikonu – oraz w Rival 310 o profilu zaprojektowanym dla praworęcznych graczy, z 6 programowalnymi przyciskami. W obu myszkach umieszczono ponadto mechaniczne przełączniki o wytrzymałości 50 milionów kliknięć.

Myszki dostępne są już w internetowym sklepie producenta. 15 sierpnia pojawią się w zwykłych sklepach w Polsce w cenie 279 złotych.

Rozpoczęliśmy w redakcji CHIP-a testy tych akcesoriów, zatem jeśli macie pytania, piszcie w komentarzach. Odpowiemy. | CHIP

0
Źródło: Volvo
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.