NEWS: premiera Huawei Mate 10 najprawdopodobniej 16 października

Nowy flagowy smartfon chińskiego giganta ma zostać pokazany równo za 2 miesiące. Serwis Techprolonged pisze, że premierę Huawei zaplanowano na 16 października w Monachium. Wiadomość jest nadal nieoficjalna, ale portal powołuje się na „oficjalne źródła”, z których ma pochodzić nierozesłane jeszcze do mediów zaproszenie.

Chodzi o Mate 10? (fot. Techprolonged)

Jak widać, grafika nie mówi wprost o Mate 10, a tylko poza logo Huawei, datą i miejscem zawiera hasło: „zobacz (spotkaj się) z urządzeniem, na które warto czekać”. Zatem i tu mamy do czynienia z domysłem, jednak i data, i model wydają się prawdopodobne. Dziś to już drugi istotny przeciek na temat nowego telefonu z Chin. Przed południem pokazywaliśmy wam rendery Mate 10. Wcześniej na youtube’owym profilu Concept Creator pojawiło się także wideo z projekcją smartfonu.

Huawei Mate 10 najpewniej będzie wyposażony w procesor HiSilicon Kirin 970, 6 GB RAM-u, 64 GB pamięci wewnętrznej i ekran 6,1”. Więcej szczegółów przyjdzie z kolejnymi nieoficjalnymi informacjami wkrótce – a te 100% za 2 miesiące.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.