website x5

Program WebSite X5 – za darmo

Incomedia przygotowało dla czytelników CHIP-a atrakcyjną ofertę. Do 28 sierpnia możecie pobrać bezpłatnie program WebSite X5 Start, dzięki któremu stworzycie witryny internetowe bez znajomości kodu HTML.

Aby pobrać program WebSite X5 Start należy przejść na stronę partnera i kliknąć przycisk Rozpocznij pobieranie. W trakcie instalacji oprogramowania konieczne będzie podanie adresu e-mail, by zarejestrować produkt. W razie problemów z aktywacją programu można także wejść pod ten link i przeprowadzić rejestrację samodzielnie.

W ramach oferty otrzymacie także 150 darmowych szablonów do zastosowania w projektach własnych stron. Program WebSite X5 Start pozwala stworzyć własną witrynę w pięciu prostych krokach, za pomocą metody „przeciągnij i upuść”. Interfejs jest tak zaprojektowany, by z całym procesem poradziły sobie osoby początkujące, które nie znają języka HTML. Wygenerowany przez narzędzie kod jest kompatybilny z każdą przeglądarką oraz urządzeniem przenośnym.

Oferta trwa do 28 sierpnia 2017 roku. Standardowa cena programu wynosi 79 zł.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.