ifa 2017 ciekawostki

10 ciekawostek z IFA 2017 [wideo]

Dla każdego fana nowych technologii targi IFA to niesamowite przeżycie. W zalewie kolorowych stoisk dużych producentów łatwo przegapić gadżety mniejszych firm. Przeszliśmy się z kamerą w poszukiwaniu ciekawostek i zobaczcie, co udało nam się odnaleźć.

Poza płaskimi i bezramkowymi telewizorami OLED, nowymi telefonami, laptopami, aparatami i urządzeniami AGD IFA to także mnóstwo mobilnych gadżetów. Na powyższym filmie zobaczycie te całkiem niepozorne jak uchwyt iRing ułatwiający trzymanie smartfonu, hity z Kickstartera jak podwodny dron PowerRay od twórców Power Egg, humanoidalnego robota RoboHon pełniącego też funkcję telefonu czy dedykowane głównie kobietom interaktywne lustro analizujące stan zdrowia skóry. Udało nam się też porównać kilka nietuzinkowych gogli VR/AR, w tym największego „gracza” z tej branży czyli Microsoft HoloLens. Dajcie znać w komentarzach, który z gadżetów spodobał się Wam najbardziej. | CHIP

Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.