„Absolutnie nic nas nie łączy z projektem Polfejs”

Pisaliśmy o powstaniu polskiego portalu społecznościowego Polfejs. Kilka godzin temu przez nasze konto FB otrzymaliśmy oświadczenie od Fundacji Słowianie 2.0:
W związku z napływającymi do nas pytaniami, po publikacjach m.in. w dużych serwisach technologicznych, o to czy Fundacja Słowianie 2.0 jest administratorem danych projektu Polfejs.
Chcielibyśmy poinformować, że absolutnie nic nas nie łączy z projektem Polfejs. Treść znajdująca się na podstronie regulamin (https://polfejs.pl/terms/terms) została w sposób bezczelny skopiowana z naszego projektu Slovanie a następnie nieudolnie wyedytowana.” (pisownia oryginalna, przyp. red.)

Jednocześnie dołączony został stosowny zrzut ekranowy:

Obecnie na stronie patriotycznego portalu widnieje wyłącznie informacja, że prace na regulaminem trwają, a rejestracja będzie możliwa dopiero od poniedziałku.

W naszej informacji w żaden sposób nie łączyliśmy istnienia Polfejs.pl z Fundacją 2.0. Odnotowaliśmy jedynie powiązania personalne pomiędzy serwisem a znaną krakowską firmą hostingową.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.