galaxy x

Po iPhone’ie X będzie Samsung Galaxy X z elastycznym ekranem?

Smartfon o nazwie kodowej SM-G888NO został dopuszczony do formalnej procedury, związanej z korzystaniem z częstotliwości radiowych. Przy okazji w dokumentach znajdujemy kilka detali.

Z ujawnionego skanu wynika, że model ma łącza bluetooth i Wi-Fi. Dokument zawiera też fabryczną nazwę – SM-G888NO. Ta sekwencja nie pasuje do żadnej aktualnej serii Samsunga. Stąd domysły, że może procedura dotyczy spodziewanego modelu z elastycznym, zginającym się wyświetlaczem. Na pewno jest to smartfon, a nie np. tablet, bo wcześniejszy dokument certyfikacyjny z kwietnia 2017 roku, związany z Wi-Fi, zawierał tę samą nazwę urządzenia z oznaczoną kategorią „smartfon”.

galaxy x
Certyfikacja modułu Wi-Fi z kwietnia 2017 roku

Nieoficjalne informacje o Galaxy X pojawiły się pierwszy raz w 2016 roku. Do sieci przedostał się wówczas wniosek patentowy Samsunga, ukazujący smartfon o składanej konstrukcji z elastycznym zawiasem na środku obudowy. Ostatnio producent sam zapewniał, że tego typu produkt, rozkładany Galaxy Note, powinien zostać wprowadzony na rynek w przyszłym roku. Jako że zazwyczaj niewiele czasu upływa od momentu otrzymania certyfikacji do premiery smartfonu, możemy przypuszczać, że SM-G888NO także zadebiutuje w niezbyt odległym czasie. | CHIP

0
Źródło: gsmarena.com
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.