Microsoft Office 2019 już w przyszłym roku

Już w drugiej połowie przyszłego roku zobaczymy najnowszą wersję Microsoft Office 2019. W zestawie znajdą się tradycyjnie Word, Excel, PowerPoint i Outlook, oraz aplikacje przeznaczone dla biznesu, czyli Exchange, SharePoint, Skype for Business (prawdopodobnie do tego czasu zostanie zastąpiony przez Teams). Wprawdzie Microsoft intensywnie promuje Office 365 i związany z tym pakietem abonament, ale jednocześnie firma ma świadomość, że wielu jej klientów przyzwyczajonych jest do wersji bezterminowych. Korzystanie z wersji aplikacji w chmurze nie dla wszystkich jest oczywistym wyborem.

Z nowych rzeczy, jakie mają się pojawić w Office 2019 wiadomo jedynie, że lepiej ma być rozpoznawane pismo odręczne, w Excelu znajdą się nowe formuly i wykresy, a w PowerPoincie znajdą się nowe narzędzia do animacji slajdów o nazwie Morph i Zoom.

Wiosną tego roku Microsoft poinformował, że od 2020 roku wersje „offline” programów, z Officem 2016 włącznie, nie będą się łączyć z usługami Office 365. Office 2019 będzie zapewne ostatnim „offline’owym” wydaniem pakietu.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.