Oficjalnie rozpoczęły się targi motoryzacyjne IAA we Frankfurcie

Przez kilka ostatnich dni Internationale Automobil-Ausstellung zwiedzali głównie przedstawiciele koncernów. My też tam byliśmy, relacjonując wam najważniejsze nowości z perspektywy technologii, smartrozwiązań, komputerów i internetu. Dzisiaj targi rozpoczynają się już oficjalnie i są otwarte dla wszystkich chętnych. Najtańszy bilet kosztuje 4,5 euro (19 złotych) – wejściówka popołudniowa, ważna między 18 a 22 września, kupiona przez internet. Tutaj znajdziecie szczegóły IAA, także m.in. ceny biletów. Targi potrwają do 24 września. To jedno z najważniejszych tego typu wydarzeń na świecie. Swoje najnowocześniejsze, premierowe rozwiązania i prototypy pokazuje około tysiąca firm nie tylko motoryzacyjnych, ale też tych z sektora IT. Jeśli nie możecie wybrać się do Frankfurtu, zobaczcie naszą fotorelację z IAA.

Wygląda jak dron, ale to helikopter stworzony przez startup, Volocopter, przejęty przez Mercedesa (fot. CHIP / Damian Kwiek)
0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.