6 nowych smartfonów Alcatela

To przedstawiciele średniej i wyższej półki, choć z pewnością nie nazwiemy ich flagowcami. Najciekawszy z telefonów? Alcatel 5.

Zobaczymy sześć nowych Alcateli, z czego cztery to tak naprawdę odmiany jednej konstrukcji. Nazwy i wygląd spodziewanych smartfonów znamy dzięki blogerowi Evanowi Blassowi.

Stylistycznie wszystkie dość podobne, wyróżnia się tylko Alcatel 5 z wąskimi ramkami (fot. @evleaks)

Alcatel 5 ma być topowym rozwiązaniem francuskiego producenta – zatem dziwi pojedynczy aparat z tyłu telefonu. Wygląd urządzenia wpasowuje się jednak nieźle w aktualną bezramkową modę.

Nieco niżej w hierarchii znajdą się modele: Alcatel 3V, 3X, 3 oraz 3C. Dwa pierwsze, co możemy zobaczyć na zdjęciu, będą miały podwójny aparat. Ostatni, najprostszy model, Alcatel 1X, to domknięcie serii.

Nie znamy jeszcze specyfikacji, widać jednak wyraźnie, że Alcatel postara się zaistnieć przede wszystkim na średniej półce. Jednoczesne wypuszczenie sześciu smartfonów oznacza, że producent spróbuje odbudować dawno utraconą rynkową pozycję. | CHIP

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.