To dziś – premiera Fall Creators Update dla Windowsa 10

Fall Creators to rutynowa, jedna z czterech poważnych aktualizacji systemu Microsoftu, przeprowadzanych w roku. O tej dzisiejszej piszemy wam od dawna, bo firma stopniowo ujawniała kolejne planowane zmiany, a wcześniej mogli zapoznać się z nimi autorzy aplikacji i uczestnicy programu Windows Insider. Od dzisiaj Fall Creators Update może pobrać już każdy. Przez ostatnie tygodnie najczęściej o aktualizacji systemu mówiło się w kontekście rozwiązań dotyczących AR i MR – na rynek wchodzą równolegle zestawy zewnętrznych producentów, współpracujące z Windowsem 10. Ale Fall Creators przynosi też wiele innych ważnych zmian. Pojawia się aplikacja do obsługi zdjęć i wideo, funkcje Mixed Reality w Paincie 3D, nowe zabezpieczenie przed wirusami, prawdopodobnie też nowy sklep o nazwie Microsoft Store.

O tych zmianach rozmawiamy z Doną Sarkar, szefową Programu Windows Insider. Pytamy przedstawicielkę Microsoftu m.in. o najważniejsze jej zdaniem aspekty modyfikacji Windowsa 10 oraz o etap, na którym są Augmented i Mixed Reality >>

Nowa aplikacja w Windowsie 10 – Story Remix (fot. Microsoft)
0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.