Google Pixel 2 ma kłopoty

W sieci pojawiły się zdjęcia jednego z użytkowników, który zauważył, że na ekranie jego telefonu pojawiły się widoczne wypalenia tam, gdzie znajdują się przyciski nawigacyjne systemu. Takie wypalenia nie są niczym nadzwyczajnym w telefonie używanym przez wiele lat (o ile ktoś taki telefon ma, zazwyczaj nie zdążymy tego zauważyć). Tymczasem jeden ze szczęśliwych nabywców telefonu Google’a już po tygodniu zauważył nieprzyjemną zmianę na swoim urządzeniu.

Smartfony Google Pixel 2 obiecywały sporo, przede wszystkim możliwość robienia świetnych zdjęć oraz Androida Oreo, ale wystarczyło kilka tygodni w rękach użytkowników, by zaczęły pojawiać się w sieci nieprzyjemne dla firmy informacje. Przede wszystkim użytkownicy skarżą się na niedoskonałe odwzorowanie kolorów. Teraz jeszcze pojawiła się skarga na wypalone fragmenty ekranu.

Google natychmiast zareagowało na tweet użytkownika i stwierdziło, że: „Przed wypuszczeniem na rynek i podczas produkcji nasze produkty poddawane są wnikliwym testom. Aktywnie badamy sprawę.”

 

0
Źródło: Neowin
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.