KONKURS: wybierz Gamingową Markę Roku

Czujesz się graczem? Wydajesz na sprzęt każdy zaoszczędzony grosz? A może tylko z boku przyglądasz się temu szaleństwu, za to doskonale wiesz, jaki musi być sprzęt, żeby najlepiej nadawał się do grania? Weź udział w naszym konkursie - pomóż wybrać najlepszych producentów hardware'u dla graczy i wyłonić Gamingową Markę Roku.

Razem z PGA, największymi i najdłużej działającymi w Polsce targami, poświęconymi cyfrowej rozrywce, których najbliższa edycja rozpocznie się już 6 października, postanowiliśmy zapytać Was – które marki najlepiej rozumieją, czego naprawdę potrzebują gracze i najlepiej na te potrzeby odpowiadają.

Poniżej znajdziecie ankietę z 13 kategoriami sprzętu dla graczy. To Wy zdecydujecie, kto wygra nasz plebiscyt i otrzyma nagrodę w każdej z nich, a także nagrodę główną, tytuł Gamingowej Marki Roku 2017. Zwycięskim firmom nagrody wręczymy podczas PGA, gdzie CHIP będzie miał swoją strefę, do której serdecznie przy okazji zapraszamy.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.