LG V30 przeszedł wymagający test wytrzymałości

Flagowy smartfon LG został poddany testowi, który pokazał, jak wytrzymałą konstrukcję stworzył koreański koncern. JerryRigEverything sprawdził odporność urządzenia na większość typowych uszkodzeń.

JerryRigEverything to kanał na youtube zajmujący się… niszczeniem rzeczy. Tym razem wzięto „na warsztat” LG V30 – flagowy telefon koreańskiej marki, który miał swoją premierę na tegorocznych targach IFA. Smartfon, mimo że wydaje się delikatny, okazał się być wytrzymałym zawodnikiem.

Poniżej film pokazujący, jakim „torturom” został poddany LG V30. Ostrzegamy – film dla widzów o mocnych nerwach.

Jak widać nowy LG V30 dobrze poradził sobie z próbami zadrapania, zarówno śrubokrętem, jak i nożem. Jedynym elementem podatnym na uszkodzenie w tym teście był czytnik linii papilarnych. Przy okazji wyszło na jaw (na filmie zauważycie, że w sposób wyjątkowo dla telefonu nieprzyjemny), że metalowa ramka nie zawdzięcza swego lśnienia cienkiej powłoce chromu, lecz w istocie jest jednolitym wypolerowanym metalem. Obudowa bardzo dobrze znosi też próby wyginania.

LG V30 najgorzej zniósł opalanie ekranu płomieniem zapalniczki. ale raz, że takiego zabiegu nie przeżyje żaden OLED, dwa, że to dość ekstremalny sprawdzian dla każdego telefonu i raczej nie przyda się w codziennym użytkowaniu. | CHIP

 

0
Źródło: YouTube
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.