OnePlus 6 na początku 2018 roku?

W sieci coraz częściej pojawiają się nieoficjalne informacje o nadchodzącej premierze kolejnego chińskiego telefonu marki OnePlus.

Nowy smartfon ma pojawić się w pierwszym kwartale 2018 roku, a zatem za kilka miesięcy. Liczba w nazwie modelu może mieć nie tylko charakter porządkowy, ale też oznaczać wielkość ekranu – czyli 6 cali.

OnePlus czasem dość dziwnie wymyśla nazwy telefonów. Po modelu OnePlus 3 mieliśmy OnePlus 3T. Model oznaczony 4 został pominięty, bo w Chinach cyfra 4 uważana jest za pechową – brzmi bardzo podobnie do słowa „śmierć”. Po modelu 5 miał nastąpić 5T, ale możliwe, że tego wcale nie zobaczymy.

W OnePlus 6 prawdopodobnie znajdzie się 6-calowy ekran oraz nowy, nieogłoszony jeszcze Snapdragon (fot. Gizchina)

Premiera nowego OnePlusa, z racji bliskich kontaktów chińskiego producenta z Qualcommem, może oznaczać także coś więcej niż tylko debiut następnego flagowca na Snapdragonie 835. Możliwe, że OnePlus 6 dostanie najnowszego Snapdragona – zapewne procesor otrzyma numer 845.

Przecieki na ten temat pochodzą z kilku chińskich źródeł, ale należy je traktować z ostrożnością. | CHIP

0
Źródło: Gizchina
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.