PayU podpisało umowę z AliExpress

Jak donosi dziennik Rzeczpospolita PayU podpisało umowę z AliExpress. Do tej pory można było płacić m.in. za pośrednictwem usługi Przelewy 24. Kiedy zacznie działać system PayU tego jeszcze nie wiemy, ale można spodziewać się, że już na początku listopada. Wprawdzie coraz więcej firm sprzedających na AliExpress korzysta z europejskich centrów dystrybucyjnych, ale w dalszym ciągu wiele towarów sprowadzanych jest drogą morską z Chin. A ta jest długa. Jeśli więc PayU ma  zachęcić klientów do zakupów, to powinno zostać uruchomione na początku listopada, by zdążyli oni kupić świąteczne prezenty.
AliExpress jest niezwykle popularny w Polsce, a obserwując komentarze kupujących także w Rosji, na Ukrainie i w USA. Od pewnego czasu portal jest dostępny w wersji polskojęzycznej (powiedzmy), a od lipca daje gwarancje na smartfony kupowane przez polskich klientów.

0
Źródło: Rzeczpospolita
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.