Tech Leaders – rusza program mentorski dla kobiet

Trzecia edycja Tech Leaders, programu mentorskiego dla kobiet w branży IT potrwa od listopada do końca marca przyszłego roku. Program przeznaczony jest dla kobiet, które już działają w branży IT, albo chciałyby właśnie zacząć. Dla przyszłych i obecnych programistek, blogerek i youtuberek, właścicielek sklepów internetowych etc. Każda uczestniczka będzie współpracować z jednym wybranym mentorem w czasie indywidualnych sesji mentorskich. Zarówno forma, jak i częstotliwość spotkań ustalane są indywidualnie.

Mentorami będą m.in. programiści, fizycy kwantowi, specjaliści od marketingu i PR, finansiści. Jednym słowem ludzie z dużą wiedzą i doświadczeniem zawodowym.

Organizatorem Tech Leaders jest społeczność Women in Technology. Programowi partnerują m.in.: Women Techmakers, Google Developers.

Aby wziąć udział w bezpłatnym programie mentorskim, należy wypełnić aplikację dostępną na stronie http://techleaders.eu od 30 października do 15 listopada br. Liczba miejsc jest ograniczona.

0
Źródło: techleaders.eu
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.