„Total War: Warhammer” i „Total War: Warhammer 2” połączone

„Total War” to wysoko ceniona seria gier strategicznych, które jak dotąd pozwoliły nam odwiedzić średniowieczną Europę, starożytność w dobie Pax Romana czy burzliwy świat epoki Oświecenia. Ostatnie dwie części gry skupiły się jednak na fikcyjnym, barwnym świecie Warhammera.

Pierwsza część rozgrywa się w tzw. Starym Świecie, bardzo przypominającym późnośredniowieczną Europę, podczas gry część druga skupia się na walkach w Nowym Świecie – warhammerowym odpowiedniku obu Ameryk.

Creative Assembly, twórcy gry, byli krytykowani za politykę wydawnicza pełną DLC. Ale wprowadzenie „Mortal Empires” to akurat krok w dobrą stronę. Dodatek jest dostępny dla posiadaczy obu fantastycznych części „Total War” za darmo. Łączy on mapy obu kampanii. Tak więc teraz można podjąć się kolonizacji Nowego Świata grając Imperium Sigmara lub zinfiltrować Stary Świat przebiegłymi Skavenami. | CHIP

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.