Wyciekły rendery BlackBerry Motion

Telefon wcześniej pojawiał się pod kodową nazwą Krypton. Nowe urządzenie BlackBerry nie będzie miało klawiatury i prawdopodobnie dostanie procesor Snapdragon 625 oraz wydajną baterię.

Dziennikarz Evan Blass opublikował zdjęcia nowego telefonu BlackBerry. Producent tej marki, chińska firma TCL, zdecydowała się na zmianę roboczej nazwy Krypton na BlackBerry Motion. Nowy telefon będzie pozbawiony fizycznej klawiatury, choć wyglądem przypomina BlackBerry KeyOne. Tak jak wcześniej informowaliśmy, telefon będzie pracował z systemem Android zabezpieczonym dodatkowo oprogramowaniem DTEK.

Telefon ma być odporny na kurz oraz wodę, posiadać dużą baterię o pojemności 4000 mAh i wyświetlacz Full HD 1920×1080 pixeli. W środku znajdziemy 4 GB Ram oraz procesor Snapdragon 625. Z przodu pod ekranem zamontowano przycisk z logo BlackBerry, który będzie służy jako czytnik linii papilarnych.

To wszystko na razie nieoficjalne dane. Premiera nowego telefonu BlackBerry została zapowiedziana podczas targów elektroniki IFA w Berlinie, które dla Was obszernie relacjonowaliśmy na początku września. TCL kolejny raz stawia przede wszystkim na bezpieczeństwo, czym chce konkurować z głównymi graczami na rynku smartfonów, czyli Samsungiem, Huawei oraz Apple. | CHIP

0
Źródło: Twitter
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.