Tak będzie wyglądał Samsung Galaxy S9?

Grafiki mają niską rozdzielczość, ale zdradzają kilka szczegółów konstrukcji nowego smartfonu. Widać na nich przód i tył urządzenia, zwłaszcza tylny panel jest interesujący.

Rendery ujawnił rumuński serwis Mobilissimo. Jak zawsze w przypadku takich przecieków, trudno ocenić ich wiarygodność, natomiast słaba jakość obrazów może sugerować, że to zrzuty ekranu z programu do projektowania technicznego typu CAD (Computer Aided Design).

Czytnik linii papilarnych pod aparatem? (graf. Mobilissimo)

Zwróćcie uwagę na rozmieszczenie elementów z tyłu urządzenia. Samsungi Galaxy S8 i S8 Plus były często krytykowane za umieszczenie czytnika linii papilarnych tuż obok obiektywu aparatu. W efekcie użytkownicy często dotykają obiektywu, co go zabrudza. W sprawie konstrukcji S9 wcześniej pojawiły się informacje, że tym razem czytnik zostanie wbudowany w ekran. Być może inżynierowie Samsunga myślą jednak nad innym rozwiązaniem.

Z przodu jest mniej zaskakująco: nie ma ramek, Infinity Display zostaje.

Proporcje 2:1, zakrzywione brzegi, brak ramek (fot. Mobilissimo)

Samsung Galaxy S9 ukaże się w przyszłym roku, możliwe, że w pierwszym kwartale. Będzie napędzany, opisywanym przez nas, procesorem Exynos 9810. Wersja na rynek amerykański otrzyma natomiast Snapdragona 845. | CHIP

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.