Fora CompuServe znikną z Internetu 15 grudnia

CompuServe w latach 80-tych i wczesnych 90-tych ubiegłego wieku, kiedy w Polsce o Internecie w ogóle jeszcze nie było mowy, był jednym z najpopularniejszych internetowych usługodawców w Stanach Zjednoczonych. Zresztą firma rozpoczęła działalność znacznie wcześniej, bo… w 1969 roku początkowo funkcjonując jako dostawca poczty elektronicznej (wszak WWW wówczas nie było). Później sytuacja wielokrotnie się zmieniała, zmieniali się też właściciele (AOL, Verizon). Samo CompuServe również przestało istnieć, po tym jak AOL w 2009 podjął decyzję o wyłączeniu powiązanych z tą marką usług. Jedna rzecz jendak przetrwała. Przez długie lata fora użytkowników CompuServe pozostawały zasadniczo niezmienne.

Wszystko jednak się kiedyś kończy, przyszła zatem pora na zamknięcie jednego z najstarszych forów w historii internetu. Fora Compuserve zakończą działalność 15 grudnia 2017 roku. To jedna z ostatnich okazji by je odwiedzić.

Compuserve

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.