Herbaciana zapowiedź OnePlus 5T na Twitterze

OnePlus przypomina o sobie za pomocą oryginalnej gry słów. Oficjalnie o tym urządzeniu wiadomo mało, ale zbieramy dane, jakie znalazły się w przeciekach.

Premiera smartfonu OnePlus 5T – bo tak nazwany został model, który teoretycznie powinien nosić numer 6 – już niedługo: 16 listopada. Producent na razie nie ujawnia zbyt wielu konkretnych informacji o nowym urządzeniu. Zapowiada je natomiast w dowcipny sposób.

OnePlus 5 Teas? (fot. OnePlus)

OnePlus 5T, czyli 1 + 5 herbat. Taką grą słów, opartą o nazwę telefonu i skojarzenie oznaczenia „T” z angielskim „tea” (które fonetycznie brzmią tak samo), chińska firma nawiązuje na Twitterze do rychłego debiutu telefonu.

Nieoficjalne dane o OnePlus 5T są dość skąpe. Wiadomo, że smartfon będzie miał proporcje ekranu 18:9 i prawdopodobnie podwójny 20 MPix aparat. Serce urządzenia to najpewniej Snapdragon 835. Następcy topowego procesora Qualcomm jeszcze nie wyprodukował, a i tak pierwszą partię chipów z numerem 845 ma przejąć Samsung.

Jak widzicie, OnePlus 5T będzie miał gniazdo mini-jack, które wielu producentów usuwa ze swoich flagowców, ślepo podążając za Apple (fot. OnePlus)

Ach, no i wiemy jeszcze, że w OnePlus lubią herbatę typu Masala Chai. | CHIP

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.