corasir k55

Corsair K55 RGB Gaming

Ciekawy model z podświetleniem RGB i wygodnym wsparciem nadgarstków. Cichy klik, jaki zapewnia może się wieczorową porą okazać bezcenny dla spokoju innych domowników.

Klawiatury z podświetleniem kojarzą się najczęściej z drogimi, mechanicznymi modelami. Corsair w swojej ofercie ma ciekawą klawiaturę membranową z podświetleniem RGB, którą z okazji Czarnego Piątku kupicie za ponad 100 zł taniej.

corsair k55
Jeden z droższych modeli klawiatur membranowych jest teraz obniżony o ponad 100 zł.

Klawiatura wykonana jest z czarnego, matowego plastiku, a na jej wyposażeniu oprócz klawiszy multimedialnych znajdziemy także podpórkę pod nadgarstki. Osoby lubiące programować skróty w grach i aplikacjach mogą ustawić makra pod sześcioma klawiszami. Całość charakteryzuje się także cichym klikiem oraz 10-trybami podświetlenia, od statycznego do animowanych efektów świetlnych. Nie brakuje tu także anti-ghostingu. Standardowo Corsair K55 RGB kosztuje około 319 zł.

Oferta Black Friday:  Corsair K55 RGB Gaming

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.