LG 29UM59-P – 29 cali za 899 zł

Monitor dla miłośników multimediów, o rozdzielczości 2560 x 1080 i przekątnej 29 cali kosztuje teraz 899 zł. To dobra zakupowa okazja.

Już podstawowa cena za ten monitor jest atrakcyjna. Ale z okazji Black Friday X-kom przecenił model LG 29UM59-P do 899 złotych (by skorzystać z promocji należy podać kod: czarnypiatek2017). Dlaczego uważamy, że to dobra oferta?

Poszerzony ekran sprawdza się świetnie np. w obróbce video (fot. LG)

Głównie dlatego, że trudno znaleźć w podobnej cenie 29-calowy model z matrycą IPS, wbudowanym trybem PiP oraz wysokim kontrastem. Ten monitor to świetna opcja dla miłośników multimediów, ale też wszystkich tych, którzy pracując zawsze mają za mało miejsca na narzędzia w programach.

Nie mogę polecić tej konstrukcji graczom, jako że odświeżanie na poziomie 75 Hz to wartość przeciętna, a rozdzielczość UWHD wymusza nieco więcej pracy na karcie graficznej. Model ten docenią głównie miłośnicy filmów oraz pracy z programami graficznymi i edytorami tekstu.

Oferta Black Friday: LG 29UM59-P

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.