MSI GeForce GTX 1070 Ti Gaming

W sklepie Morele.net można obecnie "dopaść" MSI GeForce GTX 1070Ti Gaming w obniżonej o 200 złotych cenie.

Chociaż nie mogę polecić żadnego GTX’a 1070Ti posiadaczom dotychczasowych kart GTX 1070 (szkoda zachodu dla kilku procent wydajności więcej), to osobom budującym nowy komputer od podstaw, lub modernizującym dotychczasowy już owszem. Karty te wydajnościowo stoją pomiędzy GTX 1070 i GTX 1080. A teraz, dzięki promocji na Black Friday można kupić nowego GeForce’a GTX 1070 Ti o 200 zł taniej, co zbliża go cenowo do poziomu „zwykłych” GTX’ów 1070. Dodajmy, że nie jest to model referencyjny. To silna wersja od MSI, z charakterystycznej, czerwonej serii Gaming, słynącej z podkręcania.

To wydajna karta, która wyśmienicie sprawdza się przy wymagających grach. Do tego drzemie w niej spory potencjał OC (fot. MSI)

NVIDIA zablokowała partnerom możliwość tworzenia kart fabrycznie podkręconych na tym układzie, dlatego zegary w MSI GeForce GTX 1070Ti Gaming są referencyjne. Jednak układ zasilania i chłodzenie jasno sugerują, że można coś z tym zrobić. To jedna z najlepszych propozycji w tym segmencie cenowym.

Oferta Black Friday: MSI GeForce GTX 1070 Ti Gaming

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.